Pood

Must Münt. Näotoonik.

15.00

Noortesarja toode, mis puhastab ja tasakaalustab näonahka.

Toote kirjeldus

100 ml spray korgiga plastikpudel.

Piparmündilõhnaline toonik puhastab näonahka ning tasakaalustab ph.

Kasutamine-hommikul pese esmalt leige veega näonahk, seejärel kanna toonikut otse näole või vatipadjale ja puhasta nahk. Ära loputa maha!
Ōhtul pese esmalt näonahk Must Münt vahuga (või mône teise sobiva puhastuspiima,geeli või vahuga), seejärel puhasta toonikuga üle. Toonik aitab eemaldada mustuse jäägid nahalt ja tasakaalustab naha ph. Toonikus sisalduvad probiootikumid aitavad tasakaalus hoida ka naha mikrobioomi.

Koostis- des. vesi,taimne glütseriin,aloe vera, allantoiin, probiootikum, arginiin. Lavendli ja piparmündi eeterlikud õlid. Toote ph 5,55

Ingredients: Aqua,Glycerin,Aloe barbadensis gel, Lactobacillus ferment, Dehydroacetic acid,Benzyl alcohol,Allantoin,Citric acid,Xanthan gum, Arginine.Lavandula angustifolia oil. Mentha piperita leaf oil. *citral,* linalool,*limonene.

LaKreem on kahe pikaaegse kosmeetiku - Margiti ja Laivi - ühine bränd, kirg ja looming. LaKreem sündis soovist pakkuda oma klientidele tõhusat looduskosmeetikat, mille puhul ei peaks tulemuslikkuses järeleandmisi tegema. Kõikides toodetes kasutatakse nii palju, kui võimalik just Eesti looduse toorainet.

Kreemivabrik OÜ reg. nr. 16408950
+372 5215260
info@lakreem.eu
Ilusalong Rosita
Vesivärava 50, II korrus, Tallinn 10126

Kohapeal saab toodetega tutvuda, kaasa osta ja vajadusel ka konsultatsiooni.

Toetus

Perioodil 27.06.2022-26.06.2023 viiakse läbi Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest, koostöös EAS-i ja Tallinna ülikooliga projekt: “Savimaski baasretsepti arendus” tunnusnumbriga: 2014-2020.4.04.22-2339. Projekt sai tuge Innovatsiooni- ja arendusosaku toetusmeetmetest ning toetuse summa on maksimaalselt 8758.- eurot.

Euroopa Liit, Euroopa Regionaalarengu Fond, Eesti tuleviku heaks, EAS Enterprise Estonia
Tallinna Ülikool