Meist

Meist

MEIE LUGU

Alustuseks soovime jagada meie ilusalongi Rosita ühe armsa kliendi tagasisidet:

“Kui esimest korda proovisin teie tehtud kreemi, sain üllatuslikult suure elamuse – milline lõhn, milline tekstuur, milline tunne nahal. Olin isegi šokeeritud, et kuidas nii lihtne asi nagu kreemitamine, saab olla nii suur elamus? Aga saab! Kas te ise ikka teate kui häid asju teete?”

Mis saab olla veel parem tunne, kui meie tegemised kellelegi korda lähevad ja positiivseid elamusi pakuvad! Eriti tore on seejuures, et me ise ka väga naudime seda, mida teeme. Me usume oma loomingusse ja kasutame ka ise igapäevaselt oma tooteid. Ning tunnustavad sõnad ja head tulemused annavad innustust veelgi paremat looma.

Meie põhitöö on kosmeetiku amet – Margitil aastast 1995 (lisaks med. õe haridus) ja Laivil aastast 1997.

Kosmeetiku töö pikaajaline kogemus on andnud meile teadmised, milline nahatüüp või nahaprobleem, millist nahahooldusvahendit vajaks. Oleme proovinud nii enda, kui oma klientide peal üsna palju erinevaid sarju ja kosmeetikatooteid. Oleme uurinud koostisosi ja selle põhjal on meil tekkinud oma teadmised ja soovid, mida ootame ideaalselt kosmeetikatootelt. Hindame väga head kvaliteeti, puhtaid loodustooteid ja kindlasti ka head tulemust. Vajadus oma klientidele pakkuda ainult parimat, andis võimaluse õppida ning hakata ise valmistama kreeme.

Margit alustas kosmeetika valmistamisega aastal 2016 ning Laivi aastal 2021. 2022. aasta algul tundsime, et aeg on küps luua oma kosmeetikabränd – LaKreem.

Miks LaKreem? See oli esimene nimi, mis kohe meie juurde tuli ja kuigi otsisime ja kaalusime ka muid variante, otsustasime siiski usaldada just esimest tunnet.

Kohe esimese asjana leidsime ka väga ilusad ja imelise kvaliteediga Miron klaasist pudelid ja purgid, kuhu oma tooteid pakendame. See ilus must pakend andis ka väga suure inspiratsiooni meie toodete arengusse. Otsustasime, et kõik meie sarjad saavad endale “musta peategelase”. Meie esimene väga tõhus ja mõnus sari on Must Pässik ja meil on pikk must nimekiri ootamas. Oleme ise ka põnevil, et kui pika kee suudame luua nendest mustadest pärlitest.

Kõik meie tooted valmivad käsitööna ja nii palju kui võimalik, soovime oma toodetes kasutada ka Eesti loodust.

Oleme väga tänulikud oma praegustele ja ka uutele klientidele, kes meid usaldavad, meie tooteid kasutavad ning tagasisidet jagavad. Soovime, et kõik meie kliendid saaks positiivseid elamusi meie toodetest ja jaguks aega seda märgata ning nautida! Omalt poolt lubame, et kõik, mida pakume, on valmistatud parimaid teadmisi kasutades, kvaliteetseimate koostisosadega ja suure armastusega!

Laivi & Margit

LaKreem Laivi & Margit

LaKreem on kahe pikaaegse kosmeetiku - Margiti ja Laivi - ühine bränd, kirg ja looming. LaKreem sündis soovist pakkuda oma klientidele tõhusat looduskosmeetikat, mille puhul ei peaks tulemuslikkuses järeleandmisi tegema. Kõikides toodetes kasutatakse nii palju, kui võimalik just Eesti looduse toorainet.

Kreemivabrik OÜ reg. nr. 16408950
+372 5215260
info@lakreem.eu
Ilusalong Rosita
Vesivärava 50, II korrus, Tallinn 10126

Kohapeal saab toodetega tutvuda, kaasa osta ja vajadusel ka konsultatsiooni.

Toetus

Perioodil 27.06.2022-26.06.2023 viiakse läbi Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest, koostöös EAS-i ja Tallinna ülikooliga projekt: “Savimaski baasretsepti arendus” tunnusnumbriga: 2014-2020.4.04.22-2339. Projekt sai tuge Innovatsiooni- ja arendusosaku toetusmeetmetest ning toetuse summa on maksimaalselt 8758.- eurot.

Euroopa Liit, Euroopa Regionaalarengu Fond, Eesti tuleviku heaks, EAS Enterprise Estonia
Tallinna Ülikool