Pood

DUO-“Särav näonahk”

60.00

Kahe toote- Kase hüdrolaat+Must Pässik seerum koos kasutamine võimendab toodete toimet, kõik koostisosad viiakse sügavamale naha sisse ja tulemuseks värske,särav näonahk.

Toote kirjeldus

Duo- 50 ml Kase hüdrolaat+30 ml Must Pässik taastav seerum.

Kahe toote koos kasutamine võimendab üksteise toimet ja annab särava näonaha.

Kasutamine- esmalt piserda puhtale näonahale Kase hüdrolaati,vajuta kergelt nahale,et osa hüdrolaadist imenduks, seejärel kanna niiskele näonahale kohe Must Pässik seerum ja masseeri,kuni seerum imendunud.
* kui tunned,et seerumit sai liiga palju võid veel seerumi peale ka Kase hüdrolaati piserdada ja seejärel masseerida ,kuni tooted imendunud.

Kase hüdrolaat on 100% kaselehtedest kuumdestillatsiooni teel valmistatud taimevesi. Niisutab näonahka ja aitab seerumil sügavamale imenduda.

Ingredients: 100% Betula Alba Leaf Water.

Must Pässik taasatav seerum värskendab ja ergutab näonahka. Põhitoimeained- chagaõli, cbd-õli ja bisabolool.

Ingredients: Inonotus Obliquus oil, Olea Europea, Wheat germ oil, Hemp Seed oil, Argania spinosa oil, CBD oil, Tocopherol, Bisabolol,Boswella serrata, Pettitgrain Citronnier oil, Lavendula angustifolia, linalool*, limonene*, geraniol*

LaKreem on kahe pikaaegse kosmeetiku - Margiti ja Laivi - ühine bränd, kirg ja looming. LaKreem sündis soovist pakkuda oma klientidele tõhusat looduskosmeetikat, mille puhul ei peaks tulemuslikkuses järeleandmisi tegema. Kõikides toodetes kasutatakse nii palju, kui võimalik just Eesti looduse toorainet.

Kreemivabrik OÜ reg. nr. 16408950
+372 5215260
info@lakreem.eu
Ilusalong Rosita
Vesivärava 50, II korrus, Tallinn 10126

Kohapeal saab toodetega tutvuda, kaasa osta ja vajadusel ka konsultatsiooni.

Toetus

Perioodil 27.06.2022-26.06.2023 viiakse läbi Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest, koostöös EAS-i ja Tallinna ülikooliga projekt: “Savimaski baasretsepti arendus” tunnusnumbriga: 2014-2020.4.04.22-2339. Projekt sai tuge Innovatsiooni- ja arendusosaku toetusmeetmetest ning toetuse summa on maksimaalselt 8758.- eurot.

Euroopa Liit, Euroopa Regionaalarengu Fond, Eesti tuleviku heaks, EAS Enterprise Estonia
Tallinna Ülikool