LaKreem tooteid tutvustav näohooldus

LaKreem tooteid tutvustav näohooldus

Kuidas võiks tutvuda uute kosmeetikatoodetega? Meie pakume omapoolse võimaluse tutvuda meie toodetega – LaKreem tooteid tutvustav näohooldus!

Kasutame hoolduses 100% LaKreem käsitöökosmeetikat, seega saab tunda meie tooteid oma näonahal ja looduskosmeetikaga mõnus lõõgastus on ka igal juhul tagatud! Lisaks on suurepärane võimalus saada parim konsultatsioon otse allikast, ehk toodete valmistajalt. Saab küsida julgelt kõik oma küsimused ja oma soove, ettepanekuid pakkuda. Suure hea meelega ootame ka kliente,kes meie tooteid juba kasutavad ja tagasisidet jagavad. Kes on meie tooteid kasutanud ja tagasisidet jaganud, siis võime pakkuda neile uute, arenduses olevate toodete testreid. Tagasiside on meile väga tähtis, see aitab kõige rohkem parimate toodete loomisele kaasa.


Aga mida see näohooldus siis sisaldab?

Esmalt puhastatakse näonahk meie puhastava emulsiooniga, seejärel kooriv mask, mis sisaldab chaga pulbrit ja AHA happeid (puuviljahapped). Järgneb toniseerimine LaKreem hüdrolaadiga. Sellise korraliku puhastamise järel näeb kosmeetik ka kliendi naha olukorda ja oskab jagada edaspidiseid soovitusi nii kodu- kui salongihoolduste jaoks. Näomassaaž on kindlasti üks põhipōhjus, miks kosmeetiku juures käiakse ja meie teeme oma näomassaaže spetsiaalse nahka toitva vitamiiniõliseguga. Vastavalt nahatüübile valitakse kliendile sobiv mask, mis nahka rahustaks, toidaks või niisutaks. Lõpuks tuleb näonahale seerum, silmakreem ja näokreem. Klient saab tunda toodete “lõhnateraapiat”, tekstuuri ja tunnet oma näonahal. Saab ka
parima konsultatsiooni, mis järjekorras ja kuidas täpselt meie tooteid kasutada,et oodatud tulemus saavutada. Üks üsna ainulaadne vôimalus on meil veel! Kui meie pakutavate toodete hulgast kliendile sobivat ei ole või kliendil on allergia mõnele koostisosale, näiteks tsitrustele, siis teeme talle spetsiaalse eritoote, arvestades tema naha erivajadusi.


Näohoolduse soovi korral kirjuta meile info@lakreem.eu või osta see teenus meie e-poest – LaKreem tooteid tutvustav näohooldus.

Kui näohoolduse soovi ei ole, aga toodete kohta tahaks ikka konsultatsiooni,siis saab julgelt meie esindusse tulla – Vesivärava 50, Tallinn. (Rosita ilusalong, 2 korrus.) Kohapeal on kõik meie tooted koos testritega olemas, saab katsuda ja nuusutada. Konsultatsiooni ka pakume hea meelega, aga ei saa lubada, et see igal ajal võimalik on kui samal ajal näiteks näohooldusi teeme. Soovitame sobiva aja eelnevalt kokku leppida.


Loodame, et kõik LaKreem toodete huvilised leiavad omale sobiva variandi õigete toodete valimiseks. Parim variant on kindlasti tulla näohooldusele, tunda oma nahal kõiki Sulle sobivaid tooteid ja saada konsultatsioon toodete valmistajalt!

Kõige kiirem ja mugavam võimalus tooteid eemalt soetada on meie e-pood. Kui on küsimusi või soovi tagasisidet anda, siis võib kirjutada info@lakreem.eu.

LaKreem on kahe pikaaegse kosmeetiku - Margiti ja Laivi - ühine bränd, kirg ja looming. LaKreem sündis soovist pakkuda oma klientidele tõhusat looduskosmeetikat, mille puhul ei peaks tulemuslikkuses järeleandmisi tegema. Kõikides toodetes kasutatakse nii palju, kui võimalik just Eesti looduse toorainet.

Kreemivabrik OÜ reg. nr. 16408950
+372 5215260
info@lakreem.eu
Ilusalong Rosita
Vesivärava 50, II korrus, Tallinn 10126

Kohapeal saab toodetega tutvuda, kaasa osta ja vajadusel ka konsultatsiooni.

Toetus

Perioodil 27.06.2022-26.06.2023 viiakse läbi Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest, koostöös EAS-i ja Tallinna ülikooliga projekt: “Savimaski baasretsepti arendus” tunnusnumbriga: 2014-2020.4.04.22-2339. Projekt sai tuge Innovatsiooni- ja arendusosaku toetusmeetmetest ning toetuse summa on maksimaalselt 8758.- eurot.

Euroopa Liit, Euroopa Regionaalarengu Fond, Eesti tuleviku heaks, EAS Enterprise Estonia
Tallinna Ülikool