Kodune nahahooldus

Kodune nahahooldus

Esimeseks blogi postituseks valisime koduse nahahoolduse teema.

Esiteks sellepärast, et see on üks kõige sagedasem küsimus kosmeetikutele ja teiseks aitab see tutvustada meie toodete kasutamist.

Kõige tähtsam on loomulikult naha puhastamine iga päev. Hommikul pese nägu veega, seejärel kasuta näotoonikut või lillevett ehk hüdrolaati. Toonik aitab puhastada nahka öösel väljutatud jääkainetest, samuti tasakaalustab toonik naha PH-d (v.a kooriv, happeline toonik). Kui Su nahk ei kannata kraanivett, võid kasutada ainult toonikut või lillevett. Õhtul kanna niiskele nahale puhastuspiim, masseeri märgade kätega näonahka 1-5 minutit, seejärel loputa nägu veega ja puhasta veel nahk üle tooniku või lilleveega. Kord nädalas soovitame nahka ka koorida, et eemaldada surnud naharakud. Nahk muutub värskeks ja kõik nahahooldusvahendid pääsevad paremini naha sisse toimima.

Oma tooted oleme loonud kindla süsteemi järgi, et need aitaks naha vajadusi täita iga päev.

Kindlasti oled märganud, et isegi kui tead oma nahatüüpi on ikka nii, et mõni päev tundub nahk rasusem, teine päev kuivem, mõnel päeval nahk on särav ja värske, teisel päeval väsinud ja tuhm. Ka aastaajad mängivad suurt rolli, sest soojal ajal vajab nahk rohkem niisutust, külmal ajal rasvasemaid kreeme.

Mitu erinevat kreemi siis vajad? Ideaalis lisaks puhastusvahenditele soovitame valida omale ühe sarja 3 toodet- näokreem, seerum ja hüdrolaat ehk lillevesi. Hüdrolaati saad kasutada lisaks ka puhastava tootena.

Meie toodetes on sama sarja tooted kõik sarnaste koostistega ja täiendavad üksteist.

Näokreemi koostises on sama sarja hüdrolaat ja samad õlid, mis seerumis, seepärast sobivad nad väga hästi koos kasutamiseks. Seerumiga saab kreemi muuta rammusamaks kui nahk tundub kuivem, hüdrolaadiga saab kreemi muuta jälle kergemaks. Variante on mitmeid ja saab kasutada näiteks:

  • 🖤 ainult kreemi (vastavalt naha vajadusele saab panna õhemalt või paksemalt)
  • 🖤 ainult seerumit
  • 🖤 hüdrolaat sobib vahel ka öiseks nahatooteks, laseb nahal hingata, aga toidab, niisutab ikka. (näiteks kuumal suveajal)
  • 🖤 seerumi- kreemi segu, enne siis peopesal kokkusegatult või näole enne seerum, siis kreem peale
  • 🖤 kreemi- hüdrolaadi segu ka eelnevalt peopesal kokkusegatult või näole enne hüdrolaat ja kohe niiskele nahale kreem peale, samuti saab hüdrolaadiga nahka vajadusel värskendada päeva jooksul
  • 🖤 eriti rikkalikku varianti ehk 3 toote segu, algul seerum, siis kreem peale ja lõpuks pritsida veel hüdrolaati või algul hüdrolaat ja siis sinna peale kreemi-seerumi segu

Kui need 3 toodet olemas, saab iga päev valida vastavalt naha vajadusele või ilmale sobiva kombinatsiooni.

Pikk jutt lühikokkuvõttena:

  • 🖤 näonaha puhastamiseks-puhastuspiim, toonik või hüdrolaat ja kooriv mask
  • 🖤 näonaha toitmiseks- näokreem, seerum, hüdrolaat

Ideaalseks koduseks varustuseks vajad 5 toodet ja minimaalseks hoolduseks või alustuseks 2 toodet – näokreem ja hüdrolaat.

Külasta ka regulaarselt kosmeetikut, sest salongitooted on tõhusamate koostisainetega ning aitavad nahka ergutada, samuti aitab nahka toonuses hoida ning vere- ja lümfiringet elavdada näomassaaž.

Lisaks välisele nahahooldusele on väga tähtis Sinu eluviis-tervislik toitumine, piisav uni, piisav puhta vee joomine, värskes õhus viibimine ja stressivaba elustiil.

Kui Sul on küsimusi oma näonaha hoolduse või meie toodete kohta, saad julgelt oma küsimuse saata: info@lakreem.eu

Vastame esimesel võimalusel, samuti oleme tänulikud tagasiside jagamisel kui oled kasutanud meie tooteid!

LaKreem on kahe pikaaegse kosmeetiku - Margiti ja Laivi - ühine bränd, kirg ja looming. LaKreem sündis soovist pakkuda oma klientidele tõhusat looduskosmeetikat, mille puhul ei peaks tulemuslikkuses järeleandmisi tegema. Kõikides toodetes kasutatakse nii palju, kui võimalik just Eesti looduse toorainet.

Kreemivabrik OÜ reg. nr. 16408950
+372 5215260
info@lakreem.eu
Ilusalong Rosita
Vesivärava 50, II korrus, Tallinn 10126

Kohapeal saab toodetega tutvuda, kaasa osta ja vajadusel ka konsultatsiooni.

Toetus

Perioodil 27.06.2022-26.06.2023 viiakse läbi Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest, koostöös EAS-i ja Tallinna ülikooliga projekt: “Savimaski baasretsepti arendus” tunnusnumbriga: 2014-2020.4.04.22-2339. Projekt sai tuge Innovatsiooni- ja arendusosaku toetusmeetmetest ning toetuse summa on maksimaalselt 8758.- eurot.

Euroopa Liit, Euroopa Regionaalarengu Fond, Eesti tuleviku heaks, EAS Enterprise Estonia
Tallinna Ülikool