Aktiivained kosmeetikas.

Aktiivained kosmeetikas.

Aktiivaineid kasutatakse kosmeetikatoodetes,et anda neile lisaväärtust ja naha tõhusamaks mõjutamiseks. Aktiivaineid on päris palju, kuid selles postituses tutvustame väikest valikut,mida meie kasutame oma toodetes. Sünteetilisi aktiivaineid me oma toodetes ei kasuta!

1.Astaxanthin- eriti võimas antioksüdant ja karotenoid,mis pidurdab vananemist. C vitamiini sarnane,kuid tema toime on~ 5000 korda võimsam.Töötab hästi koos c- vitamiini ja e- vitamiiniga, suurendab ka nende toimet. Ühtlustab naha jumet, ergutab, värskendab, tasandab peeneid kortse. Saadakse seda rohelistest vetikatest,mis päikese toimel on muutunud punasteks.

🖤Must Sõstar näoseerum c-vitamiini ja astaxanthiniga.

2.Bakuchiol- retinooli* analoog,aga paremate omadustega. Võimas antioksüdant,mis tasandab peeneid kortse,kiirendab rakkude uuenemist,muudab naha säravaks ja siledamaks ning ühtlustab naha jumet. Ennetab ja leevendab aknet. Ei ole päikesetundlik, seega sobib kasutada ka päevasel ajal. Saadakse babchi seemnetest.

🖤Must Sõstar tahke vitamiiniseerum bakuchioli ja astaxanthiniga

*retinool- kuulub A-vitamiini perekonda. Soodustab rakkude uuenemist,ühtlustab nahatooni,silub peeneid kortse,leevendab aknet. On väga päikesetundlik,seega sobib kasutada öökreemides/seerumites. Võib tekitada kipitust ja ketendust nahal

3. Bisabolol- rahustab nahka. Sisaldab pantenooli,mis tõmbab niiskust ligi ja hoiab seda nahas. Stimuleerib kollageeni tootmist.

🖤Must Pässik taastav näoseerum.

4. Pantenool ehk B5 vitamiin- sügavniisutav aktiivaine, mis soodustab rakkude uuenemist, leevendab nahaärritusi ja põletikku.

5. Skvalaan- niisutab ja kaitseb nahka, sarnane naha enda rasuga. Saadakse oliividest või suhkruroost. ( varem haide maksast)

🖤Must Kuusk taastav kreem.

6. Hüaluroonhape- meie organismi üks olulisem komponent, leidub peaaegu kõikides elundites. Seob vett ja stimuleerib elastiini ja kollageeni sünteesi.Vanusega hakkab kehas hüaluroonhape vähenema, langeb ka elastiini ja kollageeni süntees. Nahahooldustoodetes on hüaluroonhape seerumites kasutatuna efektiivsem kui kreemides.

🖤Must Sôstar näoseerum c-vitamiini ja astaxanthiniga.

LaKreem on kahe pikaaegse kosmeetiku - Margiti ja Laivi - ühine bränd, kirg ja looming. LaKreem sündis soovist pakkuda oma klientidele tõhusat looduskosmeetikat, mille puhul ei peaks tulemuslikkuses järeleandmisi tegema. Kõikides toodetes kasutatakse nii palju, kui võimalik just Eesti looduse toorainet.

Kreemivabrik OÜ reg. nr. 16408950
+372 5215260
info@lakreem.eu
Ilusalong Rosita
Vesivärava 50, II korrus, Tallinn 10126

Kohapeal saab toodetega tutvuda, kaasa osta ja vajadusel ka konsultatsiooni.

Toetus

Perioodil 27.06.2022-26.06.2023 viiakse läbi Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest, koostöös EAS-i ja Tallinna ülikooliga projekt: “Savimaski baasretsepti arendus” tunnusnumbriga: 2014-2020.4.04.22-2339. Projekt sai tuge Innovatsiooni- ja arendusosaku toetusmeetmetest ning toetuse summa on maksimaalselt 8758.- eurot.

Euroopa Liit, Euroopa Regionaalarengu Fond, Eesti tuleviku heaks, EAS Enterprise Estonia
Tallinna Ülikool